O firmie

Dzięki ponad 10 lat doświadczenia w tej dziedzinie możesz być pewien, że wiemy, o czym mówimy.

Jesteśmy Radical

Wyróżniamy się niecodziennym podejściem, nie komplikujemy, nie utrudniamy, tłumaczymy w sposób łatwy do zrozumienia. Łączymy kreatywność z wiedzą, pomysłowość z niezawodnością, tak aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

W Radical Web Design zawsze najważniejszy jest klient. Mamy wiedzą i doświadczenie, dzięki którym zajmiemy się Twoją stroną począwszy od projektu graficznego po wdrożenie go w życie. Mając na uwadze rozwój naszych klientów oferujemy także hosting i wsparcie 24/7. Dzięki takiemu podejściu zdobyliśmy zaufanie wielu klientów.

Klienci w

Klienci w miastach

karajach na całym świecie

Nasza historia

Radical Web Design to firma, która została założona w 2010 roku w Manchesterze. Dotychczasowo wykonane projekty pozwoliły nam zbudować solidną reputację. Jesteśmy jedną z wiodących firm zajmujących się projektowaniem i rozwojem stron internetowych w Manchesterze.

Nasza siedziba w Lesznie powstała z inicjatywy brata i siostry, którzy wiedzą jak ważna jest widoczność firmy w internecie. Jesteśmy młodym zespołem nie bojącym się wyzwań, a naszym głównym celem jest pomóc Twojej firmie osiągnąć zamierzone wyniki oraz zbudować długotrwałą obecność w internecie.

Jeśli myślisz o stworzeniu strony internetowej, lub chcesz odświeżyć jej aktualny wygląd, usprawnić techniczne aspekty to jesteśmy w stanie sprostać Twoim wymaganiom. Nie ważne jaką prowadzisz firmę małą, dużą, czy jest to firma lokalna lub międzynarodowa. Znajdziemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązania.

Nasz zespół

Poznaj osoby (i dwa pieski), które stoją za każdym wykonanym projektem.

Craig Greenup

Dyrektor Zarządzający

Sandra Śliwińska

Dyrektor Operacyjny

Patryk Śliwiński

Dyrektor Oddziału

Adrian Dmitroca

Lead Developer

Dominik Judycki

Product Designer

Kamil Nowak

Web Developer

Amber

Quality Assurance

Faye

Quality Assurance

Nasze biuro

Mamy biura w Lesznie i Manchesterze. Dzięki klientom w ponad 10 krajach Radical Web Design ma coraz większy zasięg i obecność na świecie. Jeśli chcesz z nami współpracować napisz do nas, napijemy się kawy i porozmawiamy o Twoim projekcie.

Leszno, Polska

Manchester, UK

Referencje

Radical Web Design tworzą młodzi i ambitni ludzie. Dzięki ich profesjonalnej obsłudze możemy się dziś pochwalić nową stroną internetową. Ten kreatywny zespół z dużym doświadczeniem zawsze chętnie doradzał oraz udzielał cennych wskazówek. Wykonany projekt jest zgodny z naszymi oczekiwaniami oraz łatwy w obsłudze, dzięki systemowi CMS. Wykonali dobrą robotę, zaczynając od zaprojektowania grafiki, logo po hosting. Dzięki Radical Web Design możemy w nowoczesny oraz profesjonalny sposób budować swój wizerunek i markę w internecie. Polecamy każdemu współpracę z RWD !

Prowadząc sklep internetowy przez ponad 18 lat, rozumiemy, co jest potrzebne, aby strona działała. Radical Web Design poświęcił czas, aby zrozumieć nasze produkty, a następnie dał nam stronę, którą zawsze chcieliśmy mieć. Mogę powiedzieć, że strona internetowa nigdy nie działała lepiej, a jej bezpieczeństwo jest teraz na nowym poziomie.

Przez ostatnie 20 lat pracowałem z kilkoma agencjami, grafikami oraz programistami i nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim poziomem profesjonalizmu i kreatywności. Nic nie jest dla nich problemem, a ich ideologia polega na szukaniu rozwiązań, które niwelują problemy do zera. Gorąco polecam ich każdemu.

Praca z Radical Web Design była absolutną przyjemnością. Przyszliśmy do nich z pomysłem na naszą stronę internetową, a oni nie tylko stworzyli naszą wizję, ale też zaproponowali rozwiązania usprawniające cały system.

Radical Web Design został nam polecony w ramach programu Business Innovation Project. Od początkowego zapytania do gotowego produktu byli niezwykle pomocni, profesjonalni i szybcy, wykazując autentyczne zainteresowanie i entuzjazm w realizacji naszych celów. Z radośćią ponownie podejmiemy z nimi współpracę.

Radical Web Design okazał się konsekwentnie pomocny i kompetentny przez wiele lat, spełniając wszystkie nasze wymagania dotyczące stron internetowych na platformach komputerowych i mobilnych. Zespół jest bardzo sumienny i pracowity, dlatego cieszymy się że to właśnie przy ich wsparciu udało nam się rozwinąć nasz biznes.

Nasi klienci

W ciągu ostatnich lat, pracowaliśmy na ponad projektach stron internetowych w krajach na całym świecie, osiągając znakomite efekty.

jumping-bugzy
xenia-estates
debt-advice-service
ibsa
mj-supplies
vintage-grand-cru
closomat
xenia-students-logo
IWAS-logo-1
zdrowa-dieta-logo-1
musielak-logo
black-pear-software-1
fhq
bs15
solar-battery-scheme-logo
Ciastkarnia Kolan
Medela Rental
vl-logo-1
cuo-logo-1
prl
6-2dni
astley-bridge-blinds-logo
people-legal
atlantic-bowl
3-lol
m247
bfit
Hammer Price Homes
University of Salford
seven brothers brewery
ProspectPS
Carcoon Storage Systems
Kettlebell Kitchen
Berlitz Manchester
Public Sector Funerals
4-skin
2-unity-radio
Visit Abisko
Wigan Auction House
1-interspan