Proces

Poświęć chwilę, aby zrozumieć, jak pracujemy i przekonaj się czy ten sposób Ci odpowiada.

Szczegóły

Dla nas zawsze najważniejsza była rozmowa. To od niej zaczynamy współpracę. Rozmawiamy o Tobie i o Twojej firmie, zadajemy pytania w taki sposób, żeby każdy zrozumiał ich sens. Wybierzemy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.

Planowanie

Proces planowania należy do jednego z najważniejszych. Zbieramy wszystkie potrzebne nam informacje takie jak ilość podstron, w jakiej kolejności będą wyświetlane lub to jak będą między sobą oddziaływać. Następnie tworzymy dokument z zebranym materiałem i na jego podstawie określamy co musi zawierać strona oraz w jaki sposób możemy ją stworzyć. Jesteśmy realistami, dobrze wiemy, że czas jest ważnym elementem każdego przedsiębiorstwa. Mając to na uwadze w dokumencie uwzględniamy również informacje o tym co potrzebujemy od Ciebie i ile czasu nam to zajmie w odpowiednich odstępach czasu, tak aby czas poświęcony na projekt był jak najbardziej wydajny.

Projektowanie

Zabawę czas zacząć! To tu wprowadzimy w życie nasze kreatywne pomysły i stworzymy model Twojej nowej strony. Każdy zaplanowany wcześniej szczegół projektujemy w wersji komputerowej oraz mobilnej, a następnie przedstawiamy prototyp. Damy Ci czas na dokładne przejrzenie szablonów i w razie potrzeb dokonamy zmian. Po zatwierdzeniu projektu jesteśmy gotowi do programowania.

Budowa

Przez lata wypracowaliśmy sobie pewne schematy wykonywania zadań, tak, aby jak najbardziej przyśpieszyć budowanie stron. Jesteśmy dumni z naszej pracy i jakości naszego programowania, dlatego nigdy nie idziemy na skróty. Strona nie tylko będzie świetnie wyglądać na wszystkich nowoczesnych urządzeniach i przeglądarkach, ale również bezbłędnie działać.

Testowanie & dostawa

Jesteśmy już praktycznie na samym finiszu. Wspólnie stworzyliśmy stronę, która nie tylko świetnie wygląda, ale też działa, jak zaplanowaliśmy. Może teraz czas spróbować ją zepsuć? Sprawić, aby nie działała poprawnie? Spokojnie, oczywiście nie na zawsze. Nie zapominamy o najważniejszej rzeczy na naszej liście „to do” – testowaniu. To jest ten moment, w którym strona przechodzi szereg testów, tak aby upewnić się, że jest w pełni stabilna i nie powoduje żadnych błędów. Po zakończeniu testowania udostępniamy Ci link do w pełni działającej strony, dzięki czemu możesz sam ocenić i sprawdzić nową stronę. Cenimy sobie zdanie naszych klientów i w przypadku konieczności dokonania poprawek chętnie doradzimy i zastosujemy zmiany.

Trzymajmy się razem

Interesuje nas współpraca długoterminowa. Jesteśmy w stanie doglądać Twojej strony, zapewnić wsparcie techniczne 24/7 oaz być w pogotowiu, kiedy zaistnieje potrzeba wprowadzenia aktualizacji. Stworzenie strony internetowej to dla nas tylko początek.

Rozwijamy się dzięki nowym projektom i wyzwaniom, dlatego jeśli myślisz o współpracy

 

Skontaktuj się z nami, a wycenę otrzymasz gratis