Proces

Poświęć chwilę, aby zrozumieć jak pracujemy, i przekonaj się, czy jesteśmy dla Ciebie odpowiedni.

Szczegóły

Najważniejsza jest rozmowa. To od niej wszystko się zaczyna. Rozmawiamy o Tobie i o Twojej firmie, co chciałbyś osiągnąć i w jaki sposób. Dokładamy wszelkich starań, aby zrozumieć Twoje wymagania i zadawać pytania tak abyśmy mogli zapewnić najlepsze z możliwych rozwiązań dla Twojej firmy.

Planowanie

Podczas planowania zbieramy wszystkie potrzebne nam informacje, ile podstron będzie Ci potrzebnych, w jakiej kolejności będą wyświetlane, czy też jak będą oddziaływać między sobą. Następnie tworzymy dokument z wszystkimi zebranymi materiałami i na ich podstawie określamy co musi zawierać witryna oraz w jaki sposób to osiągnąć. Jesteśmy realistami, dobrze wiemy, że czas jest ważny, dlatego dołączamy informacje na temat działań oraz czasu jaki potrzebujemy, tak żeby wszystko było gotowe. Zostaniesz również poinformowany, co potrzebujemy od Ciebie i kiedy będzie to wymagane, tak aby czas poświęcony projektowi był jak najbardziej wydajny.

Projektowanie

Zabawę czas zacząć! To tu wprowadzimy w życie nasze kreatywne pomysły i stworzymy model Twojej nowej strony. Każdy zaplanowany wcześniej szczegół projektujemy w wersji komputerowej oraz mobilnej, a następnie przedstawiamy prototyp. Damy Ci czas na dokładne przejrzenie szablonów i w razie potrzeb dokonamy zmian. Po zatwierdzeniu projektu jesteśmy gotowi do programowania.

Budowa

Dzięki systemowi zbudowanemu w oparciu o zaprojektowane przez nas szablony Twoja strona obudzi się do życia. Jesteśmy dumni z naszej pracy i jakości naszego programowania, dlatego nigdy nie idziemy na skróty. Wyświetlana na wszystkich nowoczesnych urządzeniach i przeglądarkach będzie nie tylko świetnie wyglądać, ale również bezbłędnie działać.

Testowanie & dostawa

Prawie skończyliśmy, wspólnie stworzyliśmy stronę, która nie tylko świetnie wygląda, ale działa tak jak zaplanowaliśmy. A co, gdyby ją zepsuć? Oczywiście nie dosłownie, jednak nie zapominamy o jednej z najważniejszych rzeczy na liście- testowaniu. To w tym momencie poddajemy stronę szeregom testów, tak aby upewnić się, że jest wolna od wszelkich błędów i mamy nad nią pełną kontrolę. Następnie udostępniamy Ci link do naszego środowiska testowego, dzięki któremu możesz sam ocenić i sprawdzić swoja nową witrynę. Cenimy sobie zdanie naszych klientów i w przypadku konieczności dokonania poprawek chętnie je zastosujemy, tak aby strona mogła ujrzeć światło dzienne.

Trzymajmy się razem

Interesuje nas współpraca długoterminowa. Jesteśmy w stanie doglądać Twoją stronę, zapewnić Ci wsparcie techniczne 24/7 oraz być w pogotowiu, kiedy zaistnieje potrzeba wprowadzenia aktualizacji. Tworzenie strony internetowej to dla nas tylko początek.

Rozwijamy się dzięki nowym projektom i wyzwaniom, dlatego jeśli myślisz o współpracy:

 

Skontaktuj się z nami, a wycenę otrzymasz gratis