Vintage Grand Cru

Vintage Grand Cru powstało w 2012 roku, na początku działalności prowadzone jedynie przez pasjonata, który zamienił się w prawdziwego handlarza dobrego wina. Z siedzibą w Tsuen Wan (Hongkong), obecnie mogą pochwalić się jednym z najbogatszych portfolio win, które pochodzą z całego świata.

Naszą rolą było całkowite przeprojektowanie ich strony internetowej od podstaw, z naciskiem, aby strona była bardziej przyjazna użytkownikom. Nie zabrakło również kilku ciekawych funkcji dla klientów. Wymagało to od nas szczegółowego procesu weryfikacji obecnych błędów i opracowania zmian do zastosowania. Projekt był podzielony na dwie fazy:

  • Wireframes (szkielet strony) – zaczęliśmy od projektu szkieletu- wszystkich głównych stron i procesów obejmujących zarówno obecne funkcje z aktualnej strony i nowe wymagania projektowe. Główny nacisk postawiliśmy na poprawienie procesu wyszukiwania, listy produktów i procesu realizacji zamówienia.
  • Design – Po przygotowaniu szkieletu strony zabraliśmy się za projekt wszystkich stron, jak również wyskakujących okienek, czy szablonów email’i. Summa summarum dostarczyliśmy ponad 130 unikalnych projektów stron na komputery i urządzenia mobilne.