Blog

Wesołych Świąt życzy zespół Radical Web Design.

radical 17/12/18, 14:23

rwd team photo

Znów nadszedł ten magiczny czas w roku…

…czas Świąt Bożego Narodzenia. Grudzień przywitał nas zimnymi nocami, krótszymi dniami i pierwszymi opadami śniegu. Zazwyczaj nie zdążyliśmy dobrze powiedzieć słowo Święta, a one już nadeszły, ale nie tym razem- w tym roku postanowiliśmy uczcić to wydarzenie wspólnie z całym zespołem. Zaplanowaliśmy dwudniową wycieczkę do ośrodka Osada Śnieżka, który leży w malowniczej południowo-wschodniej części Polski blisko Karpacza.

Po przyjeździe w piątek, wspólnie cieszyliśmy się czasem spędzonym razem, wypiliśmy kilka drinków, graliśmy w gry karciane i planszowe. W sobotni poranek udaliśmy się do Karpacza, gdzie podczas spaceru naszym oczom ukazały się piękne góry. Następną atrakcją był alpejski tor bobslejowy „Alpine Coaster”. Po kilku rundach, postanowiliśmy pójść na kawę i małe „co nieco”. Sobotnie popołudnie już w Osadzie spędziliśmy na integracji. Graliśmy w ping-ponga, bilard, air-hockey’a, korzystaliśmy również z basenu i saun. Na zaplanowaną wieczorem wigilię wszyscy stawili się w pięknych strojach, podkreślając je różnymi zabawnymi opaskami na głowach. Znów wypiliśmy kilka drinków, zjedliśmy pyszne potrawy, graliśmy- świetnie się bawiąc. W niedzielę nadszedł koniec sielanki, pojechaliśmy do domów z nadzieją drzemki po bardzo aktywnym weekendzie.

Świąteczno- biznesowe godziny pracy

Przed świąteczną przerwą będziemy bardzo ciężko pracować, aby mieć pewność, że nasi klienci mają wszystko to czego potrzebują, aby na spokojnie i z uśmiechem na twarzy mogli świętować Boże Narodzenie i Nowy rok. Naszym ostatnim dniem pracy przed przerwą będzie piątek 21.12, wrócimy w środę 2.01. Mamy świadomość, że potrafią się przydarzyć nagłe wypadki, więc jeśli będziesz nas pilnie potrzebować skontaktuj się z nami poprzez maila.

Wykorzystując okazję, chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim naszym klientom, tym dotychczasowym i nowym za wspaniały rok. Wspólnie całym zespołem życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.